Ogłoszenie

Sharap to cipka


#1 2009-04-28 17:52:30

 C!N3K

Admin

5355172
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 708
Punktów :   
WWW

Żywe legendy

Postacie które zasłużyły na wspomnienie ze względu na umiejętności bądź liczne zasługi dla DB.

http://img91.imageshack.us/img91/4629/nukehof.gif


Alians


"Alians-założyciel klanu Oldschool,które po długiej przerwie wróciło do db w pełnej krasie.Jego "XD Kekeke XD" przeszło do historii.Nieprzeciętny w skilu,z poczuciem humoru i kulturą osobistą,dobry przywódca.Wieloletnia gra i czyny sprawiły że jest pozytywnie postrzegany przez graczy db." Mlody.


"Na początku myślałem ze to debil. Co chwila spamował serwer swoimi pojebanymi tauntami "kekekeke". Szanuje go jako gracza, dużo wniósł do sceny db i jest jednym z moich uber mentorów" Crazy_Iwan.

"Alians - kolejny weteran DB, kiedyś naprawdę znakomity gracz, obecnie wyraźnie brakuje mu wolnego czasu do gry. Chociaż nie zabawiłem w OS zbyt długo to do dziś twierdzę, że Alians był i jest najlepszym CM jakiego spotkałem. Alli to zupełne przeciwieństwo Qavtana, przykładny, spokojny, cichy i niekonfliktowy. Nigdy nie widziałem, żeby cokolwiek wyprowadziło go z równowagi. Poza tym niezmiernie pomocny (jeśli znajdzie czas ), pomagał mi w organizacji kilku eventów i w wielu innych sprawach. Stworzył sporo mapek, jednak (nie obraź się Alli ) większość była raczej kiepskawa. Niemniej to chyba właśnie on rozpoczął trend na tworzenie nowych mapek do DB.
Z osobistych spraw, wiem, że jest zapalonym snowboardzistą i interesuje się grafiką komputerową" JotEmI.



Bejrut


"Grał jakieś 2-3 lata temu. Nie chciał nigdy do żadnego klanu, grał rzadko ale nie dla wyniku..da czystej przyjemności =))
Siedział zawsze na specu, gdy ktoś kogoś wyzywał, albo zaczynał się mądrzyć...
wchodził Bejrut i go gniótł  miał skilla =)) Poza tym zajebiście się z nim rozmawiało...
o wszystkim można było pogadać =))" Zembol.



Bitch100%


Biatch100% - "Nie znałem go zbyt dobrze, wiem, że był założycielem SSK, tego prawdziwego, starego. Był inteligentny, miał kiedyś ładnego skilla, później grał coraz rzadziej, możliwe iż wynikało to z braku czasu. Przed odejściem ze sceny Dodgeballowej, dał mi pozwolenie na stworzenie SSK PL. Potem zniknął." Ivy.


CroOZza

"Trudno mi coś o nim napisać, później grał zawsze na SSK, był adminem, Niemcem,
mało mówił, ownił non-stop, zawsze grał w red team'ie" Skwarek.

"Jak miałem dopiero krotki staż na db..niecały rok to jak wchodził on na serwa zawsze był pierwszy po paru rundach =)
wymiatał po prostu wymiatał. Zawsze był kulturalny i do tej pory jest, a czasem na xfire pomaga mi w niemieckim bo mówi po niemiecku" Zembol. 



Dzielnicowy

"Dzielnicowy - o nim ciężko byłoby zapomnieć. Najbardziej niewyparzona buźka w DB Pewny siebie, nie obawiający się mówić tego co myśli, bardzo asertywny. Troszkę zarozumiały i niekiedy chamski, podobny nieco do Qavtana. Tak naprawdę ci dwaj bardzo przypominali siebie nawzajem, choć tak bardzo się nie lubili. Silny charakter ale co ważniejsze doskonały gracz. Od kiedy pojawił się w DB nie wydaje mi się, abym kiedykolwiek z nim wygrał. Przyzwyczaił wszystkich, że Dziel = wymiatacz. Założyciel i przez długi czas CM klanu MILICJA." JotEmI.


Elliam


Elliam - "Prawdopodobnie jeden z najlepszych graczy db wszech czasów. Od kiedy go poznałem zawsze wymiatał. Podobno ma bardzo długi staż w grze. Zawsze cichy i spokojny; kiedy trzeba zawsze z poczuciem humoru. Jego stoicki spokój przeszedł do historii." Ivy.


Ivy Mike.

"Świetny koleś. Zawsze dało się z nim pogadać i miał świetny styl gry, co mi się zawsze w nim podobało.
Z bardzo dobrym skillem jednak nie chwalił się swoimi wynikami =)
Zawsze kulturalny i miły. Ownił i tyle proste =D" Gallahad.




JotEmI



"JotEmI - poznałem go za czasów gdy był viceleaderem OldSchool. Spodobał mi się jego styl gry, podobnie jak wygląd ludka i sposób traktowania ludzi. Z czasem coraz częściej widywałem go na OldSchool clangames gdzie razem mogliśmy poćwiczyć. Często rywalizowaliśmy o pierwsze miejsce na serwerze  i różnie to było. Niezapomnianym momentem były nasze pojedynki 1v1, które bardzo miło wspominam. Od początku łeb w łeb i tak naprawdę w końcówce był moment gdzie wszystko się wyjaśniało. Przed pierwszą ligą dodgeball przeszedł do Knife Masters. Liga ta pokazała, że na Knife Masters z takim składem nie ma mocnych. JotEmI z czasem bardziej zaczął się zajmować ogólnie dodgeballem i z czasem wszystko to go przerosło. Można powiedzieć, że przekazał pałeczkę Szlolowi, który do tej pory pełni funkcję 'człowieka odpowiedzialnego za wszystko'." Matiss.



Qavtan aka Kredens

"Qavtan - jeden z założycieli OldSchool. Założył własny klan, aby dodgeball zaczęło się rozwijać.
Knife Masters to najbardziej utytułowany i przez długi czas niepokonany ze stałym składem klan.
Po drobnym kryzysie nadal istnieje, a liderem jest Wyk. Qavtan postanowił odejść na bok z dodgeballa po tym,
jak stał się jednym z najlepszych graczy na tym trybie. Teraz można go spotkać na forum dodgeballa,
ale również i w grze (szkoda tylko, że na specu)" Matiss.

"Qavtan - tak naprawdę nie da się opisać go krótko i zwięźle. Najbardziej inteligentny drań jakiego spotkałem. Niereformowalny, uparty, zawzięty i pyskaty gnojek... Tyle, że u niego wszystkie te cechy sumują się na bardzo pozytywny obraz. Przynajmniej dla niektóych. Jest to postać bardzo, ale to bardzo kontrowersyjna, ale może dzięki temu właśnie tak bardzo charakterystyczna, rozpoznawalna i zapadająca w pamięć. Można go albo uwielbiać albo nienawidzić, ale nie da się go zignorować.
Qav jest jednym z najstarszych graczy DB i praktycznie od zawsze należał do ścisłej czołówki najlepszych graczy. Wspominano już tutaj, że był pomysłodawcą i wraz z Marychą inicjatorem OS, chociaż wówczas pomysł nie wypalił. Dodam, że był także założycielem forum World of Dodgeball, które stanowiło pierwszą tego typu inicjatywę na scenie DB." JotEmI.


Marycha

"Raczej spokojna  dosyć dobrze grała miła dla wszystkich ale jak by z nią zadzierał to banowała na serwach i to tyle. 
więcej nic nie pamiętam proszę o pokutę xD " Alians.



Matiss


"Matiss  za czasów kiedy był w OS bardzo dobry gracz co mu jeszcze zostało  troszkę narwany  poganiał mnie z robota jako Vice" Alians. 



Nasty Girl

"O ile mi wiadomo 1 dziewczyna na DB  z ciętym humorkiem, językiem xD o dobrym skillem
lubi żelki i ciasteczka xD niekiedy nerwus... chyba, że żelki są obok" Alians.



Skwarek

"Skwarek - tego pana nie dało się nie lubić. Osobiście nie znam nikogo komu zalazłby za skórę. Zaczynał jako jeden z pierwszych i grał bardzo długo. Wielka szkoda, że nie ma go już wśród nas.
Współzałożyciel KM, porządny gracz i co ważniejsze porządny człowiek, jak również dobry admin."JotEmI.



Sznapi

"Świetny koleś ze świetnym skillem. Niegdyś wiecznie nie chcący przynależeć do żadnego klanu. Zawsze kulturalny, pyskaty kiedy trzeba; Można z nim porozmawiać o wszystkim. M.in. on pomógł GalopującejSraczce reaktywować klan Nuke xD" Ivy.



Wyk

"Wyk - zadaje kłam twierdzeniu, że "młody gracz = noob, idiota, cham i prostak". Samemu trudno było mi uwierzyć, ale "chłopaczek" ma dopiero 13 latek, a swoją elokwencją i inteligencją przewyższa wielu starszych graczy. Dobry, a nawet bardzo dobry maper i skrypter, chyba wszyscy znają jego prace. Dzielnie przejął prym w KM po odejściu Qavtana, trochę zabiegany, ale dobry CM. Ze skillem różnie u niego bywało, ale zawsze grał przynajmniej przyzwoicie i wciąż jest bardzo dobrym graczem."JotEmI. / Chyba coś brałeś on nie ma 13 ;p




Ciekawostki i historia
Czyli wszystko to co wyszło podczas poszukiwań dawnych wspomnień.


To od Alians'a

Viti - bardzo dobrze grał  założyłem z nim chyba 1 istniejący klan DB [H^o^D]
Byliśmy we 2 na starcie potem dołączył ninja sniper tez dawny gracz i dobry  troszkę narwany ale dobry. 
Do tej pory mam stare logo klanu na forum HOD  [http://img412.imageshack.us/img412/4996/soldat.jpg ]
Potem dołączyła Marycha- stad ja znalem
Wyszła z pomysłem OS  do mnie xD a podobno kredens był z nią w spół założycielem i na nazwę się nie zgodził. 
Zajcef alias Posejdon z dawnych GoDs czy jakoś tak jedna z osób z 2 klanu na db.


[ kolejność osób przypadkowa]

Jeśli ktoś ma ochotę się wypowiedzieć pisać mi teksty na gg lub założyć post pod spodem.


http://img329.imageshack.us/img329/1568/halo2et0.jpg
http://img529.imageshack.us/img529/2150/stalll.png

Offline

 

#2 2009-05-02 13:03:29

 C!N3K

Admin

5355172
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 708
Punktów :   
WWW

Re: Żywe legendy

Up'ek


http://img329.imageshack.us/img329/1568/halo2et0.jpg
http://img529.imageshack.us/img529/2150/stalll.png

Offline

 

#3 2009-05-09 20:18:47

JotEmI

Przyjaciel Klanu

Zarejestrowany: 2008-05-27
Posty: 21
Punktów :   

Re: Żywe legendy

Qavtan - tak naprawdę nie da się opisać go krótko i zwięźle. Najbardziej inteligentny drań jakiego spotkałem. Niereformowalny, uparty, zawzięty i pyskaty gnojek... Tyle, że u niego wszystkie te cechy sumują się na bardzo pozytywny obraz. Przynajmniej dla niektóych. Jest to postać bardzo, ale to bardzo kontrowersyjna, ale może dzięki temu właśnie tak bardzo charakterystyczna, rozpoznawalna i zapadająca w pamięć. Można go albo uwielbiać albo nienawidzić, ale nie da się go zignorować.
Qav jest jednym z najstarszych graczy DB i praktycznie od zawsze należał do ścisłej czołówki najlepszych graczy. Wspominano już tutaj, że był pomysłodawcą i wraz z Marychą inicjatorem OS, chociaż wówczas pomysł nie wypalił. Dodam, że był także założycielem forum World of Dodgeball, które stanowiło pierwszą tego typu inicjatywę na scenie DB.

Alians - kolejny weteran DB, kiedyś naprawdę znakomity gracz, obecnie wyraźnie brakuje mu wolnego czasu do gry. Chociaż nie zabawiłem w OS zbyt długo to do dziś twierdzę, że Alians był i jest najlepszym CM jakiego spotkałem. Alli to zupełne przeciwieństwo Qavtana, przykładny, spokojny, cichy i niekonfliktowy. Nigdy nie widziałem, żeby cokolwiek wyprowadziło go z równowagi. Poza tym niezmiernie pomocny (jeśli znajdzie czas ), pomagał mi w organizacji kilku eventów i w wielu innych sprawach. Stworzył sporo mapek, jednak (nie obraź się Alli ) większość była raczej kiepskawa. Niemniej to chyba właśnie on rozpoczął trend na tworzenie nowych mapek do DB.
Z osobistych spraw, wiem, że jest zapalonym snowboardzistą i interesuje się grafiką komputerową

Wyk - zadaje kłam twierdzeniu, że "młody gracz = noob, idiota, cham i prostak". Samemu trudno było mi uwierzyć, ale "chłopaczek" ma dopiero 13 latek, a swoją elokwencją i inteligencją przewyższa wielu starszych graczy. Dobry, a nawet bardzo dobry maper i skrypter, chyba wszyscy znają jego prace. Dzielnie przejął prym w KM po odejściu Qavtana, trochę zabiegany, ale dobry CM. Ze skillem różnie u niego bywało, ale zawsze grał przynajmniej przyzwoicie i wciąż jest bardzo dobrym graczem.

Dzielnicowy - o nim ciężko byłoby zapomnieć. Najbardziej niewyparzona buźka w DB Pewny siebie, nie obawiający się mówić tego co myśli, bardzo asertywny. Troszkę zarozumiały i niekiedy chamski, podobny nieco do Qavtana. Tak naprawdę ci dwaj bardzo przypominali siebie nawzajem, choć tak bardzo się nie lubili. Silny charakter ale co ważniejsze doskonały gracz. Od kiedy pojawił się w DB nie wydaje mi się, abym kiedykolwiek z nim wygrał. Przyzwyczaił wszystkich, że Dziel = wymiatacz. Założyciel i przez długi czas CM klanu MILICJA.

Offline

 

#4 2009-05-10 21:53:04

 C!N3K

Admin

5355172
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 708
Punktów :   
WWW

Re: Żywe legendy

Up'ek


http://img329.imageshack.us/img329/1568/halo2et0.jpg
http://img529.imageshack.us/img529/2150/stalll.png

Offline

 

#5 2009-05-11 00:35:07

JotEmI

Przyjaciel Klanu

Zarejestrowany: 2008-05-27
Posty: 21
Punktów :   

Re: Żywe legendy

Skwarek - tego pana nie dało się nie lubić. Osobiście nie znam nikogo komu zalazłby za skórę. Zaczynał jako jeden z pierwszych i grał bardzo długo. Wielka szkoda, że nie ma go już wśród nas.
Współzałożyciel KM, porządny gracz i co ważniejsze porządny człowiek, jak również dobry admin.

Offline

 

#6 2009-07-20 09:23:33

 C!N3K

Admin

5355172
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 708
Punktów :   
WWW

Re: Żywe legendy

Up'ek Za kolejny spam w tym temacie lecą ostrzeżenia.


http://img329.imageshack.us/img329/1568/halo2et0.jpg
http://img529.imageshack.us/img529/2150/stalll.png

Offline

 

#7 2010-05-11 17:56:08

bejrut

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-11
Posty: 1
Punktów :   

Re: Żywe legendy

Zembol mam pytanko co ty tam o mnie nazmyślałeś? Poza tym zajebiście się z nim rozmawiało? Dlaczego napisałeś w czasie przeszłym?Ja sie nie zmieniam!!!

Offline

 

#8 2011-08-21 19:59:07

KoZacz

Kozaczq

Skąd: Zamość
Zarejestrowany: 2011-08-21
Posty: 22
Punktów :   

Re: Żywe legendy

W czasie pisania tych charakterystyk Wyk miał 16 lat, nie 13.

Offline

 

#9 2011-08-21 20:47:17

 Skocz mi na pagona

Klanowicz

10701519
Skąd: Dom :P
Zarejestrowany: 2008-05-11
Posty: 175
Punktów :   

Re: Żywe legendy

Kz klanowicz ;p
good choice


http://img4.imageshack.us/img4/6641/34124392.gif

Offline

 

#10 2014-02-05 23:58:13

Baxis2

Klanowicz

Zarejestrowany: 2014-02-05
Posty: 4
Punktów :   

Re: Żywe legendy

ja legenda

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl